Фітнес клуб преміум класу

(068) 503 5 503 GYMMAXX1 м. Київ, вул. Драгомирова, 9А GYMMAXX2 м. Київ, вул. Драгомирова, 11В Пн - Пт: 8:00 - 21:00 | Сб - Нд 9:00 - 18:00

Сквош

Сквош – це дуже динамічна і цікава гра в якій одночасно задіяні всі групи м’язів. Сквош тренує витривалість, силу, спритність, при цьому розвиває концентрацію та швидке втілення мислення і дії, виховує силу волі і прагнення до перемоги.

Всі сквош-корти відповідають найвищим вимогам. При будівництві були дотримані світові стандарти розмірів сквош-кортів, освітлення, амортизація підлоги, а також створені умови для правильного відскоку м’яча від стін. На сквош кортах встановлена постійна температура кондиціонування, а також забезпечено постійний повітряобмін, що створює максимально комфортні умови для гри в сквош.

ПЕРЕВАГИ ГРИ:

Підходить абсолютно всім людям. Грати можуть як чоловіки, так і жінки, як молоді, так і літні

Позитивно впливає на здоров’я: покращує функціонування серцево-судинної та дихальної систем, зміцнює м’язи.

Забезпечує високоінтенсивні навантаження на організм. Час гри в сквош замінює триразове відвідування тренажерного залу, гравець витрачає від 700 до 1000 кілокалорій.

Ідеальний варіант для налагодження контакту. Серед гравців в сквош найбільший відсоток освічених людей, випускників найпрестижніших університетів світу, топ менеджерів і бізнесменів.

Забезпечує заряд бадьорості на весь день. Під час гри ви активно проводите час в компанії однодумців отримуючи масу позитивних емоцій і курйозних ситуацій.

Орендувати приміщення для гри в сквош ви можете по телефону:
(067) 400 17 60
(044) 503 55 03

Сквош корт

Спортивна гра

Три професійні сквош-корти фітнес клубу GYMMAXX-2 розташовані на нульовому поверсі. Площа кортів становить 180 кв. м.

На сквош кортах GYMMAXX-2 проводяться тренування як для новачків, так і для досвідчених гравців.

Тренування для дорослих

 • PERSONAL (індивідуальне тренування) – досвідчений тренер навчить правильній техніцта стане відмінним ігровим партнером.
 • SPLIT (персональне тренування для двох) познайомить з енергетикою сквошу, яка дозволить відчути, що таке високі швидкості та високий інтелект.
 • TEAM (групове тренування) енергійний курс для 4 чоловік, який підвищить рівень гри, навчить перемагати і просто цікаво проводити час.

Тренування для дітей

 • Персональні тренування – індивідуальні заняття з тренером.
 • Дитячі секції сквошу – заняття в невеликих групах, відповідно до віку учнів.

Кваліфікований тренер проводити заняття за спеціально розроблення програмою орієнтованої на розвиток таких фізичних якости як: швидкість, гнучкість, сила, витривалість, координація.

Ваш тренер

Гуляєв Андрій

Сертифікований тренер зі сквощу. Має міжнародний тренерський сертифікат WSF-I Level. Багаторазовий переможець та призер змагань.

Спеціалізація: сквош, персональні та групові заняття

Розклад занять(2)

 • Вівторок

  19.00 - 20.00

  Сквош корт
  Доросла група

 • Четвер

  19.00 - 20.00

  Сквош корти
  Доросла група