Фітнес клуб преміум класу

(068) 503 5 503 GYMMAXX1 м. Київ, вул. Драгомирова, 9А GYMMAXX2 м. Київ, вул. Драгомирова, 11В Пн - Пт: 8:00 - 21:00 | Сб - Нд 9:00 - 18:00

Archive

Клас аквааеробіки високої інтенсивності, направлений на опрацювання всіх м'язових груп і спалювання непотрібних калорій. Складаеться з різних вправ з частою зміною інтенсивності.

Клас аквааеробіки високої інтенсивності, направлений на опрацювання всіх м'язових груп. Можливий з використанням додаткового обладнання.

Клас спрямований на зміцнення м'язів спини, витягування хребта, робота з протрузіями, грижами, остеохондрозом, сколіозом, міжхребцевими грижами.

Клас для вагітних. Альтернатива активному фітнесу та підготовка до пологів. Заняття направлено на зміцнення м'язів, поліпшення кровообігу та кровопостачання органів, що сприяє кращому розвитку дитини і хорошому самопочуттю майбутньої мами. Аеробні та силові вправи у воді допоможуть зберегти гарну фігуру

Клас аквааеробіки середньої та важкої інтенсивності. Класична аквааеробіка та опрацювання всіх м’язових груп

Клас середньої та високої інтенсивності, спрямований на опрацювання всіх м'язових груп в поєднанні важких та складнокоординаційних вправ.

Клас аквааеробіки середньої та високої інтенсивності. Заняття спрямовані на опрацювання м'язів ніг та сідниць. Під час занять використовується додаткове обладнання.